Ana sayfa ÜrünlerOluklu Mukavva Üretim Hattı

7 Katmanlı Oluklu Kutu Üretim Hattı, Oluklu Mukavva Yapma Makinesi

Sertifika
Çin CHINA YIKE GROUP CO.,LTD Sertifikalar
Çin CHINA YIKE GROUP CO.,LTD Sertifikalar
Müşteri yorumları
YIKE GRUP çin'de Karton Kutu Makineleri için Profesyonel Üreticisi, biz çok profesyonel ortağı seçmek için çok mutluyuz. Umarım birbirimizle daha fazla iş genişletebiliriz.

—— Bal-UK

Ben sohbet şimdi

7 Katmanlı Oluklu Kutu Üretim Hattı, Oluklu Mukavva Yapma Makinesi

7 Katmanlı Oluklu Kutu Üretim Hattı, Oluklu Mukavva Yapma Makinesi
7 Katmanlı Oluklu Kutu Üretim Hattı, Oluklu Mukavva Yapma Makinesi

Büyük resim :  7 Katmanlı Oluklu Kutu Üretim Hattı, Oluklu Mukavva Yapma Makinesi

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: YIKE
Sertifika: CE,ISO
Model numarası: YX-1800
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 Takım Oluklu Mukavva Kutu Üretim Hattı
Ambalaj bilgileri: Plastik Film ile Paketlenmiş Oluklu Mukavva Kutu Üretim Hattı
Teslim süresi: 3-6 Ay İçinde Oluklu Mukavva Kutu Üretim Hattı
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: Ayda 20 Set Oluklu Mukavva Kutu Üretim Hattı

7 Katmanlı Oluklu Kutu Üretim Hattı, Oluklu Mukavva Yapma Makinesi

Açıklama
Genişlik: 2500mm Hız: 100-300m / dakika
Gerilim:: 220 / 380v veya müşteri ihtiyacına göre Satış sonrası hizmet Sağlanan:: Mühendisler Yurtdışı hizmeti makine için kullanılabilir
Ürün adı:: Oluklu Mukavva Üretim Hatları İşlev:: Oluklu kartonu manking
İletişim:: İngilizce / Türkçe / Rusça Ortaklar: Avrupa / Amerika Birleşik Devletleri ve benzeri
Vurgulamak:

corrugated board making machine

,

single facer corrugated machine

Oluklu Mukavva İçin 7 Katlı Oluklu Mukavva Karton Üretim Hattı

1. Oluklu Kutunun Tanıtımı

Oluklu mukavva ve karton kutular, ambalaj kutuları, büyük kartonlar, fast-food öğle yemeği kutuları, hafif veya ağır nakliye ambalajı, vb. Anlamına gelir. Bu ürünler, ambalaj endüstrisinde lider patron ve ülke çapında yaklaşık 10.000 karton ambalaj fabrikası olarak kabul edilebilir. . Oluklu mukavva, karton (kutular) ve dolaşım alanındaki baskı ekipmanlarına olan talep müreffeh ve yetersiz arzda. Karton ambalaj kullanarak çok sayıda günlük gereksinime ek olarak, şu anda, motosiklet ve bisikletler de karton ambalajda yaygın olarak kullanılmaktadır. Özellikle, günlük yaşamda vazgeçilmez olan meyveler aynı zamanda karton paketlenir. Endüstri tahminlerine göre, sebzeler yakında karton ambalajlarda yaygın olarak kullanılacak. Ekonominin daha da gelişmesiyle birlikte, karton ambalaj işletmelerinin yenilenme ve dönüşüm hızı hızlanacak ve çeşitli oluklu mukavva ve karton (kutu) beş katlı gibi 2 metreden daha geniş bir ekipman setinin tamamı, Yedi katmanlı, dokuz katmanlı ve yüksek mukavemetli acilen ihtiyaç duyulacaktır.

Oluklu mukavva üretim işlemine göre, oluklu mukavva üretim hattı, ıslak son ekipmanın ve ana ekipmanın nispeten bağımsız iki işlem bölümünden oluşmaktadır. Islak uç ekipmanı esas olarak orijinal kağıt tepsisini, otomatik kağıt makinesini, ön ısıtma ön şartlandırıcısını ve tek yüzlü oluklu mukavvayı içerir. Makine, kağıt aktarma köprüsü, otomatik gerginlik kontrolü, tutkal aplikatörü, çift taraflı makine vb., Islak uçlu ekipman, oluklu ana kağıdı, farklı tip kombinasyonlu üç, beş ve yedi katmanlı oluklu mukavva haline getirir; Kadro teçhizatı esas olarak CNC değişim tek kesme makinası, dilme ve kırma makinası, çapraz kesme makinası, istifleme makinası vb. .

2. Ekipman Listesi

ekipman adı BİRİMİ Miktar düşünce
Hidrolik milsiz değirmen rulo standı bir 7 Mil 270mm, hiperbolik ağır rocker, dişli mandren, çok noktalı fren, hidrolik tahrik kaldırma, ortada sola ve sağa kaydırma.
Hidrolik basınçKağıt sistemi bir 14 Çift oluk genişliği 10m. kılavuz ray uzunluğu ve zemin seviyesi, çift konumlu kağıt tasarımında, kağıt için hidrolik kelepçede, kağıt boşaltma hidrolik itme çubuğunda insan gücü tasarrufu, hidrolik motor çekiş besleme arabası.
Üst kağıt ön ısıtma silindiri bir 3 basınç kabı sertifikası da dahil olmak üzere silindir 1000mm.Elektrik ayar sarma açısı. Kayış açısı kağıt ön ısıtma alanını 360 ° aralığında ayarlayabilirsiniz.
Çekirdek kağıt ön ısıtma silindiri bir 3 basınç kabı sertifikası da dahil olmak üzere silindir 1000mm.Elektrik ayar sarma açısı. Kayış açısı kağıt ön ısıtma alanını 360 ° aralığında ayarlayabilirsiniz.
Çok kasetli pozitif basınç tek yüzlü bir 3 Ana oluklu rulo 405mm, oluklu rulo grubu hızlı flüt flüt.Tungsten karbür dealing püskürtme ile oluklu rulo. Bakım gerektirmeyen hava yastığı yükleme ile, PLC otomatik kontrol tutkal, HMI dokunmatik ekran, otomatik park rahatlama tatili.

Oluklu rulo hızlı değişim

Modüller

bir 1 Oluklu rulo çapı: 405mm, tungsten karbür işlemli, Aşağıdakileri içeren Modüller: Mil yuvasının her iki ucu, yatak, buhar elemanı, Emme kutusu, Pnömatik elemanların montajı.
dört ön ısıtıcı bir 1 basınç kabı sertifikası da dahil olmak üzere silindir 1000mm.Elektrik ayar sarma açısı. Kayış açısı kağıt ön ısıtma alanını 360 ° aralığında ayarlayabilirsiniz.
üçlü tutkal makinesi (ağır tip) bir 1 Tutkal rulo çapı 320mm. Frekans motor sürücüsü, PLC kontrolü. Tutkal miktarı PCL otomatik ayarlama, HMI dokunmatik ekran.
Konveyör köprüsü set 1 200mm uzun far kanalları, bağımsız invertör motor tahrikli kağıt besleme, adsorpsiyon gerilimi.
Çift facer set 1 Raf 400 mm GB kanal, Krom sıcak plaka 600 mm * 20 adet, Giriş üst kağıt hızının 400 mm sıcak silindiri yüksek sıcaklık, 16 grup tüm temas plakası tasarım yapımı.PLC otomatik kontrol baskı plakası. Otomatik düzeltme, sıcaklık göstergesi, frekans motor ile aşağı ve yukarı .
NC ince bıçaklı kesiciler bir 2 Tungsten alaşımlı çelik, altı bıçak on satır, sıfır basınçlı hat tipi. Schneider servo bilgisayarı otomatik olarak bıçak boşaltır, emme çıkış genişliği otomatik olarak ayarlanır.
NC kesici helisel bıçaklar bir 1 Tam AC servo kontrol, enerji depolama freni, helisel bıçak yapısı, yağa daldırılmış dişliler, 10.4 inç dokunmatik ekran.
Otomatik büyük aşağı istifleme makinesi bir 1 Yüksek mukavemetli bant konveyörünün beş bölümü, frekans döngü kontrolü, otomatik noktaların hassaslığı, sıralı tek çevrim 20 saniye, istifleme uzunluğu1800mm, HMI dokunmatik ekran.
Tutkal istasyonu sistemi set 1 Müşterilerin sahip olduğu boru hattı. Tutkal konfigürasyonu taşıyıcı tank, ana tank, depolama tankı ve plastik pompa, geri plastik pompa göndermekten oluşur.

3. Ortak Tasarım Şeması

İletişim bilgileri
CHINA YIKE GROUP CO.,LTD

İlgili kişi: Anna YIKE GROUP

Tel: +8613363699514

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)